Srpen 2014

Caviar nails

19. srpna 2014 v 16:06 Nehty
Ahoj,
omlouvám se vám, ale na tenhle návod jsem úplně zapomněla (tyhle nehty jsem dělala už na vysvědčení), ale doufám že vám postačí i teď :) .

Tak teď už k němu.
Budete potřebovat: drobné perličky na kaviárové nehty (já je mám od Avonu, ale nedoporučuji, protože na nehtech vydží sotva den)
průsvitný lak
jakýkoli barevný lak


1.prsteníček nalakujeme dvěma vrstvama průsvitného laku a ještě než uschne tak prst "namočíme" do těch perliček, necháme uschnout
2.ostatní nehty nalakujeme libovolnou barvou a hotovo :)

A teď na fotky.


Tak ahoj u dalšího článku :)

DIY hair cuff

19. srpna 2014 v 15:31 DIY tutorials
Ahoj,
dneska vám sem dám obrázkový návod na ozdobný váleček na culík (nevím jak se tomu česky říká :)), který jsem si vždycky přála, ale nikde jsem ho nemohla sehnat.
Tento obrázkový návod jsem našla na http://weheartit.com/
Vzor můžete buď nareslit akrylovými barvami nebo si vytisknout libovolný obrázek (jako jsem to udělala já) a nalepit ho herkulesem na roli od potravinářské folie a poté přetřít znovu herkulesem. Já jsem ještě přidělala gumičku aby mi to celé při nošení nespadlo. Tadá a máme hotovo :) .

Teď ty moje výtvory
Doufám že se vám článek líbil a budu ráda za pravdivé komentáře.

Gabriella Salvete STARS ENAMEL odstín 04 Mistero Grey

14. srpna 2014 v 11:27 Nehty
Ahoj,
dneska bych vám chtěla představit pískový lak od Gabrielly Salvete. Byla to jeden myslím z 20 laků z limitované edice pro zimu 2013/2014, ale v některých drogériích ji najdete ještě teď. Lak je opravdu krásný takový šedo-béžový se spousto malých i velkých stříbrných třpytek. Štěteček je krásně široký, rovně střižený a lakuje se mi s ním opravdu výborně. S výdrží jsem byla taky spokojená, vydržel tak 4-5 dní ovšem pokud jsem neumývala nádobí :). Pro plné krytí jsou potřeba 2 vrstvy, ale stačila by i jedna, ale teď už ty fotky.
Tenhle lak doporučuji, když budete mít příležitost tak si ho určitě kupte za těch 90 korun to stojí.

Ombre nails

14. srpna 2014 v 10:31 Nehty
Ahoj,
dnešní článek bude o ombre nehtech které si dělám často, protože jsou rychlé a jednoduché a teď už k návodu :)
Budeme potřebovat: podkladový lak nebo bílý lak (barva bude výraznější), 2 barevné laky jeden by měl být tmavý a jeden světlý, topcoat já jsem použila třpytkový od Gabriely Salvete, ale můžete použít i klasický bez třpytek, a nakonec houbičku na makeup nebo na nádobí :)
Na houbučku si natřeme nejdříve širší pruh světlejším lakem a poté pruh tmavším lakem, který bude z jedné třetiny překrývat ten světlejší.
Lak z houbičky obtiskneme (naťupkáme) na nehet, necháme uschnout a ještě jednou to zopakujeme.
Naneseme topcoat a máme hotovo :)Doufám že se vám článek líbil a věřím, že se vám ombre nehty taky povedou :)